Konsultacje on-line

Przesyłasz nagranie swojego treningu a ja analizuję problemy, dogrywam na bieżąco komentarz i podpowiadam Ci szczegółowe rozwiązania!

Co zyskujesz?

pomoc w rozwiązaniu indywidualnych problemów
zadania do wykonania na najbliższe treningi
wsparcie trenera w pracy ze swoim koniem bez konieczności wyjazdów
– pracę w znajomym otoczeniu, gdzie ty i koń czujecie się komfortowo
– możliwość złożenia materiału z kilku treningów (w jednym lub kilku filmikach), i wybrania tylko tych fragmentów, które chcesz skonsultować (a wiem, że nie zawsze na jednym treningu pojawiają się wszystkie nurtujące nas sytuacje)
już po 5 dniach Twoja konsultacja będzie gotowa!

Jak przygotować materiał z treningu?

– film może być nagrany dowolnym urządzeniem: telefonem, tabletem, kamerą. (nie musi być w jakości HD).
nagrany filmy należy umieścić jako niepubliczny na YouTube lub Vimeo (może być również inny serwis umożliwiający dostęp do filmów). Film nie będzie nikomu udostępniany ani upubliczniany.
całość materiału do konsultacji nie powinna przekroczyć 30 min. Materiał można umieścić w jednym filmie lub podzielić na kilka krótszych filmików. Każdy film oglądam wielokrotnie przed dograniem ostatecznego komentarza.

Jak przesłać gotowy filmy?


wysłać do mnie e-maila z linkiem/linkami do filmów + informacje o Was (szczególnie w przypadku pierwszej konsultacji. Opisz Waszą historię, co robicie na co dzień, z czym macie kłopoty, co chcielibyście osiągnąć itd.)
wpłacić 99 zł na konto:
Alfa Horse Katarzyna Ściborowska
ul. Koszteli 3/35 ; 05-110 Jabłonna
70 1020 1026 0000 1702 0235 8950
tytułem: Konsultacja on-line

 

konsultacja jest gotowa w ciągu 5 dni roboczych (od zaksięgowania wpłaty lub przesłania potwierdzenia zapłaty). Zostanie wysłany do Ciebie e-mail z informacjami i linkiem do Twojego filmu z moim komentarzem.

Teraz będzie Ci łatwiej pracować ze swoim koniem!